RSS feed

Tájékozódási futó térképek

Digitális tájfutó térképtár - Harkányi Zoltán

Eger Nagydíj 2. nap - F40B (01/11/2020)
Sunday 1 November 2020
Category: Bükk
Cinegés - Cserépfalu, Egri Spartacus
Eger Nagydíj 1. nap - F40B (31/10/2020)
Saturday 31 October 2020
Category: Bükk
Cinegés - Cserépfalu, Egri Spartacus
Vas-Veszprém megyei Bajnokság - F40 (25/10/2020)
Sunday 25 October 2020
Category: Bakony
Langerei - Csehbánya, VTC
Honvéd Kupa 2. nap - F40 (18/10/2020)
Sunday 18 October 2020
Category: Bakony
Bátorkő (Tési út), Veszprémi Honvéd SE
Honvéd Kupa 1. nap - F40 (17/10/2020)
Saturday 17 October 2020
Category: Bakony
Bátorkő (Vár-berek), Veszprémi Honvéd SE
Éjszakai OB - F40 (26/09/2020)
Saturday 26 September 2020
Category: Alföld - Kiskunság
Bodoglár - Kukorica-hegy 3, SZVSE, Magyarország
Kalocsa Kupa 2. nap F40A (20/09/2020)
Sunday 20 September 2020
Category: Alföld - Kiskunság
Kaskantyú "Viola-tanya", Kalocsai SE
Kalocsa Kupa 1. nap F40A (19/09/2020)
Saturday 19 September 2020
Category: Alföld - Kiskunság
Kaskantyú "Kerek-domb", Kalocsai SE
Lindenberg Kázmilla Szupersprint (02/09/2020)
Wednesday 2 September 2020
Category: Budai-hegység
Hárshegy, Budapesti Egyetemi Atlétikai Club, Magyarország
Tipo Kupa 2. nap - F40A (30/08/2020)
Sunday 30 August 2020
Category: Mátra
Parádsasvár - Bükkfa-forrás, Tipo TKE, Magyarország
Tipo Kupa 1. nap - F40A (29/08/2020)
Saturday 29 August 2020
Category: Mátra
Parádsasvár - Szuha, Tipo TKE, Magyarország
Középtávú Országos Bajnokság döntő - F40A (22/08/2020)
Saturday 22 August 2020
Category: Bakony
Bátorkő (Vár-berek), Veszprémi Honvéd Sportegyesület, Magyarország
Középtávú|Results
Középtávú Országos Bajnokság - F40-1 (22/08/2020)
Saturday 22 August 2020
Category: Bakony
Bátorkő (Bicska-állás), Veszprémi Honvéd Sportegyesület, Magyarország
Középtávú|Results
Vértes Kupa 2. nap - F40 (02/08/2020)
Sunday 2 August 2020
Category: Vértes
Várgesztes Vadász-dombok, Gerecse Tájfutó Klub, Magyarország
Vértes Kupa 1. nap - F40 (01/08/2020)
Saturday 1 August 2020
Category: Vértes
Vérteskozma Szőlő-hegy, Gerecse Tájfutó Klub, Magyarország
Budapest Kupa 10. forduló (29/07/2020)
Wednesday 29 July 2020
Category: Budai-hegység
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus Sportegyesület, Magyarország
Dunántúl Kupa F21B - 3.futam (19/07/2020)
Sunday 19 July 2020
Category: Bakony
Török-csapás (Avtodrom), Káldi Természetjáró és Tájékozódási Futó SE, Magyarorzág
Dunántúl Kupa F21B- 2. futam (18/07/2020)
Saturday 18 July 2020
Category: Bakony
Öskü, Káldi Természetjáró és Tájékozódási Futó, Magyarország
Dunántúl Kupa F21B - 1. futam (18/07/2020)
Saturday 18 July 2020
Category: Bakony
Török-csapás (Sólyi-dűlő), Káldi Természetjáró és Tájékozódási Futó SE, Magyarország
Halas Kupa (11/07/2020)
Saturday 11 July 2020
Category: Alföld - Kiskunság
Pirtó, SZVSE, Magyarország
Technikai edzés (13/06/2020)
Saturday 13 June 2020
Category: Vértes
Zuppa, Gerecse Tájfutó Club, Magyarország
Edzés|Results